Cajnik

40.00

Fuqia: 1500W
Kapacitet: 1.5L
I veshur me dy shtresa për ruajtjen e temperaturës dhe prekje të sigurt nga jashtë.
Ngjyra: I zi

Category:

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Sherbimet

© All rights reserved. Smart Home Albania 2023

Close