TER-4G

Seria Terre ofrohet me 3 versione: Komandim Audio, Kondicionimi/Ngrohje dysheme dhe Panel me kater butona, ku mund te realizosh 4 komandime apo skenar si dhe me double click per ta kthyer pajisjen me 8 komandime.

Pajisje e vogel, lehtesisht e pershtatshme me covera metalik apo xhami, e bukur dhe e thjeshte per syrin

© All rights reserved. Smart Home Albania 2023

Close